10 powodów dla których warto zainteresować się oprogramowaniem CMS Kursorek

  1. Łatwość obsługi

Aby zarządzać swoim nowym serwisem nie trzeba mieć wiedzy technicznej na temat tworzenia stron WWW. Wystarczy znajomość dowolnego edytora tekstu np. Microsoft Word, OpenOffice Writer itp.

 

  1. W 15 minut od wdrożenia do publikacji

Po założeniu konta serwis jest gotowy do pracy. Jeśli treść jest przygotowana, wystarczy ją skopiować, uzupełnić zdjęcia i załączniki oraz opublikować.

 

  1. Bardzo duże możliwości rozbudowy

W pakiecie podstawowym mamy możliwość na zamieszczenie 100 podstron serwisu, 100 zdjęć i 200MB załączników.

 

  1. Rozbudowane statystyki serwisu

Dzięki nim możemy sprawdzić poziom popularności naszego serwisu oraz dowiedzieć się co skłoniło do odwiedzin (z jakiej strony zostali skierowani odwiedzający lub jakie hasło wpisali w wyszukiwarce)

 

  1. Wsparcie dla pozycjonowania stron

Możliwość zmiany ważnych parametrów strony jak: tytuł, opis, słowa kluczowe. Nadawanie tytułu dla każdej z podstron indywidualnie.

 

  1. System aktualności

Dzięki temu modułowi możemy zapisywać historię zmian w swoim serwisie, powiadamiać o nich odwiedzających oraz publikować kanał RSS.

 

  1. Galeria

Możemy publikować zdjęcia w uporządkowanej strukturze kategorii i albumów z możliwością poddania ich opinii za pomocą komentarzy oraz ocen.

 

  1. Załączniki

W dowolnym miejscu możemy umieścić załączniki w najpopularniejszych formatach: doc, pdf, zip, pps, ppt, xls, kst.

 

 

  1. Wszystko w jednym miejscu

System jest udostępniany na licencji ASP (Application Service Provider). Oznacza to, że wszystko jest umieszczone na naszych serwerach, a klient nie musi martwić się o dostępność usługi i robienie kopii bezpieczeństwa (kopia jest wykonywana raz w tygodniu).

 

  1. Zawsze aktualna wersja systemu

Prace nad udoskonalaniem oprogramowania systemu CMS Kursorek są kontynuowane. Z uwagi na sposób licencjonowania (ASP) klient ma zawsze dostęp do najbardziej aktualnej wersji.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odwiedź nasz serwis testowy i poznaj jego możliwości: www.test.kursorek.pl (login: test, aby uzyskać hasło prosimy o kontakt na adres mailowy podany w menu kontakt).

MEDIART 2001-2013 ©